Prevozi prtljage za Alpe Adria Trail 2020

Prevozi prtljage za Alpe Adria Trail 2020

Kot v prejšnjih sezonah, tudi v letu 2020 ponajamo prevoze prtljage za pohodnike na etapah Alpe Adria Trail od št. 23 (Kranjska Gora/SLO > Trenta/SLO) do šte 27 (Tolmin/SLO > Tribil di Sopra//I). Opcijsko lahko prepeljemo tudi prtljago od/do Čedada/I ali Trbiža/I.

Cenik prevozov prtljage AAT | 2020

FROM / TOTarvisioKranjska GoraTrenta na LoguBovecDrežnicaTolminTribilCividale
Tarvisio27674068778287
Kranjska Gora274361819391102
Trenta na Logu67433454677693
Bovec40613438425859
Drežnica68815438354648
Tolmin77936742353559
Tribil82917658463559
Cividale871029359485959
Vse cene so v EUR, vključujejo DDV ter ostale stroške.
Cena je veljavna za prevoze do 10 kosov prtljage. Za vsakih dodatnih 10 kosov se doplača 10EUR.
Prevozi prtljage se opravijo med 9 zjutraj in 16 popoldne.
Ponudba prevozov